Ella Spa & Masaj Salonu

Massages

 • Spor Masajı

  60DK 150.00TL

  Spor masajı tekniğinin özellikleri, sporcunun tercih ettiği spor dalına özgüdür. Vücudun aşırı kullanılmış ve tekrarlayan ve genellikle agresif hareketlerden dolayı stresli bölgelerine odaklanmak.

  Spor masaj terapisinin yönleri, dengeli bir eğitim rejiminde faydalı bileşenler olarak popülerlik kazanmaktadır. Spor masaj terapisi, etkinlik öncesi hazırlığı geliştirmek ve egzersiz sırasında veya bir olaydan sonra maksimum performans için iyileşme süresini azaltmak için bir araç olarak kullanılabilir. Sporcular, özel olarak tasarlanmış spor masajının esnekliği sağladığını, yorgunluğu azalttığını, dayanıklılığı arttırdığını, yaralanmaları önlemeye yardımcı olduğunu ve vücutlarını ve zihinlerini optimum performans için hazırladığını keşfetti.

  Spor masaj terapisinin diğer yöntemlere göre en önemli yararlarından biri kas-tendon eklemlerini hedefleyebilmesidir. Strength and Conditioning Research dergisindeki bir 2010 araştırması, 30 saniyelik bir masajın bile kalça fleksörünün hareket aralığını iyileştirdiğini buldu. Margaret Jones, Ph.D. Amerikan Spor Hekimliği Fakültesi, egzersiz öncesi ya da sonrasında masaj alan sporcularda kas ağrısının azalmasına karşı kayda değer bir eğilim göstermiştir.

  Düzenli fiziksel aktiviteye katılan herkes için, her hafta veya iki haftada bir Spor masaj terapisi normal rejiminize harika bir katkı olabilir. Programınıza, etkinliğinize ve bütçenize uygun olarak en iyi çalışacak bir plan bulmak için profesyonel masaj terapistlerimizden biriyle konuşmak en iyisidir.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Canlandirici ve büyüleyici bir atmosferde si̇ze kendinizi yeni̇den doğmuş gibi hissettirecek kişiye özel hizmetler sunmak için buradayiz.

KENDİNİZİ ÖDÜLENDİRİN VE MASAJ KEYFİ YAŞAYIN!

ELLA güzellik salonu, sağlık, spa ve masaj için ideal bir merkezdir.

Canlandirici ve büyüleyici bir atmosferde si̇ze kendinizi yeni̇den doğmuş gibi hissettirecek kişiye özel hizmetler sunmak için buradayiz.

Bügün masaj günününüz olsun, günlük baskıların ve stresli iş telaşında dengeyi, uyumu ve enerji yenilenmesini bulabileceğiniz bir yerdir. Rahatlayın ve konforlu merkezimizde kişiselleştirilmiş bir günlük masaj deneyiminin keyfini çıkarın.

Her burca sahip kişinin yaşam enerjisini ortaya çıkaran ve dengeleyen farklı taşlardan, renklerden, bitkilerden söz edilir. Kişiler günlük hayatlarında burçlarına özel taşları, renkleri, bitkileri kullanmaya özen gösterdiğinde enerjilerinin arttığını gözlemlemektedir.

İyi bir masajla ruhunu dinlendirmenin, enerjini tazelemenin keyfini çıkarmalısın. Anadolu Yakasının kalbinde, yer alan Ella Spa Masaj, kalitesi, seçkin atmosferi ve ayrıcalıklı hizmetleri ile farkını yansıtıyor.

Ella Spa’dan yorgunluğunu giderecek, enerji verecek, motive edecek, her şeyden önemlisi kendini iyi hissettirecek bir fırsat! Üstelik %50 özel indirimleriyle Bu fırsatı kaçırmayın