İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

İstanbul'un yoğun temposundan biraz olsun uzaklaşmak isteyenleri, Ella masaj keyfinin rahatlatıcı etkisine davet ediyoruz. Kendini şımartmanın mutluluğunu yaşayacağın bu fırsatı kaçırma.

Atasehir Finans Merkezi Masaj ve Güzellik Salonu
Dicle Cd, Bedri Rahmi Sk, No 3
Atakent Ümraniye, Istanbul

Hafta içi:
10:00 - 23:00
Cumartesi:
10:00 - 23:30
Pazar:
10:00 - 23:00
Hızlı Randevu 0534 711 4976
Genel Merkez 0(216) 520 0061

BİZE Mesaj GÖNDERİN

Canlandirici ve büyüleyici bir atmosferde si̇ze kendinizi yeni̇den doğmuş gibi hissettirecek kişiye özel hizmetler sunmak için buradayiz.

Hemen Rezervasyon Yap

KENDİNİZİ ÖDÜLENDİRİN VE MASAJ KEYFİ YAŞAYIN!

ELLA güzellik salonu, sağlık, spa ve masaj için ideal bir merkezdir.

Canlandirici ve büyüleyici bir atmosferde si̇ze kendinizi yeni̇den doğmuş gibi hissettirecek kişiye özel hizmetler sunmak için buradayiz.

Bügün masaj günününüz olsun, günlük baskıların ve stresli iş telaşında dengeyi, uyumu ve enerji yenilenmesini bulabileceğiniz bir yerdir. Rahatlayın ve konforlu merkezimizde kişiselleştirilmiş bir günlük masaj deneyiminin keyfini çıkarın.

Her burca sahip kişinin yaşam enerjisini ortaya çıkaran ve dengeleyen farklı taşlardan, renklerden, bitkilerden söz edilir. Kişiler günlük hayatlarında burçlarına özel taşları, renkleri, bitkileri kullanmaya özen gösterdiğinde enerjilerinin arttığını gözlemlemektedir.

İyi bir masajla ruhunu dinlendirmenin, enerjini tazelemenin keyfini çıkarmalısın. Anadolu Yakasının kalbinde, yer alan Ella Spa Masaj, kalitesi, seçkin atmosferi ve ayrıcalıklı hizmetleri ile farkını yansıtıyor.

Ella Spa’dan yorgunluğunu giderecek, enerji verecek, motive edecek, her şeyden önemlisi kendini iyi hissettirecek bir fırsat! Üstelik %50 özel indirimleriyle Bu fırsatı kaçırmayın