Ella Spa & Masaj Salonu

Massages

  • İSVEÇ MASAJI

    60DK 150.00TL

    İsveç masaj teknikleri , masajın yapıldığı sıraya göre oldukça spesifik olmaları nedeniyle diğer masaj tekniklerinden farklıdır . Bu teknikler diğer masaj türlerinden daha derin bir baskı uygular ve ayrıca kanın oksijenlenmesini arttırdığı ve laktik ve ürik asitler gibi metabolik atıkları kas dokularından saldıkları bilinmektedir. İsveç Masaj TeknikleriBu, egzersizin kaslarda laktik asit birikmesine neden olduğunu tespit eden sporcular için , masajın yerinden çıkabileceği ve taze oksijenli kanla değiştirilebileceğini belirleyen sporcular için özellikle önemli olabilir. İsveç masaj teknikleri sadece fiziksel stresi azaltmak için değil aynı zamanda duygusal stresi azaltmak için yardımcı olabilir ve başka tıbbi ve terapötik kullanımlara sahip olabilir . İsveç masajının eklem ağrısını ve sertliğini azaltmaya yardımcı olduğu ve osteoartrit hastalarına da yardım ettiği bilinmektedi

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Canlandirici ve büyüleyici bir atmosferde si̇ze kendinizi yeni̇den doğmuş gibi hissettirecek kişiye özel hizmetler sunmak için buradayiz.

KENDİNİZİ ÖDÜLENDİRİN VE MASAJ KEYFİ YAŞAYIN!

ELLA güzellik salonu, sağlık, spa ve masaj için ideal bir merkezdir.

Canlandirici ve büyüleyici bir atmosferde si̇ze kendinizi yeni̇den doğmuş gibi hissettirecek kişiye özel hizmetler sunmak için buradayiz.

Bügün masaj günününüz olsun, günlük baskıların ve stresli iş telaşında dengeyi, uyumu ve enerji yenilenmesini bulabileceğiniz bir yerdir. Rahatlayın ve konforlu merkezimizde kişiselleştirilmiş bir günlük masaj deneyiminin keyfini çıkarın.

Her burca sahip kişinin yaşam enerjisini ortaya çıkaran ve dengeleyen farklı taşlardan, renklerden, bitkilerden söz edilir. Kişiler günlük hayatlarında burçlarına özel taşları, renkleri, bitkileri kullanmaya özen gösterdiğinde enerjilerinin arttığını gözlemlemektedir.

İyi bir masajla ruhunu dinlendirmenin, enerjini tazelemenin keyfini çıkarmalısın. Anadolu Yakasının kalbinde, yer alan Ella Spa Masaj, kalitesi, seçkin atmosferi ve ayrıcalıklı hizmetleri ile farkını yansıtıyor.

Ella Spa’dan yorgunluğunu giderecek, enerji verecek, motive edecek, her şeyden önemlisi kendini iyi hissettirecek bir fırsat! Üstelik %50 özel indirimleriyle Bu fırsatı kaçırmayın