Ella Spa & Masaj Salonu

Massages

 • Aromaterapi Masajı

  70DK 200.00TL

  Aromaterapi masajı, masaj yağı veya esansiyel yağlar (oldukça konsantre bitkisel yağlar) içeren losyon kullanan İsveç masaj terapisidir . Aromaterapi masajı sırasında, bu esansiyel yağ moleküllerini içine çekiyor veya cildinize çekiyorsunuz. Beyin sinir sistemini etkilediği bilinen bir bölge olan limbik sistemi etkileyerek zihninizde ve vücudunuzda faydalı değişiklikleri sağladığı düşünülmektedir.

  Aromaterapi masaj teknikleri genellikle İsveç masajlarında (ABD'deki en yaygın masaj türü) kullanılanlarla aynı olduğu için, insanlar sıklıkla sırt ağrısı, boyun ve / veya omuz kasları veya stresi hafifletmek için alırlar.
  Terapötik esansiyel yağların masajda kullanımı aşağıdaki durumlar için kullanılıyor:
  Kaygı
  Demans belirtileri
  Depresyon
  Uykusuzluk hastalığı
  Adet sancısı
  Kanser gibi durumlar olan insanlar için destekleyici bakım

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Canlandirici ve büyüleyici bir atmosferde si̇ze kendinizi yeni̇den doğmuş gibi hissettirecek kişiye özel hizmetler sunmak için buradayiz.

KENDİNİZİ ÖDÜLENDİRİN VE MASAJ KEYFİ YAŞAYIN!

ELLA güzellik salonu, sağlık, spa ve masaj için ideal bir merkezdir.

Canlandirici ve büyüleyici bir atmosferde si̇ze kendinizi yeni̇den doğmuş gibi hissettirecek kişiye özel hizmetler sunmak için buradayiz.

Bügün masaj günününüz olsun, günlük baskıların ve stresli iş telaşında dengeyi, uyumu ve enerji yenilenmesini bulabileceğiniz bir yerdir. Rahatlayın ve konforlu merkezimizde kişiselleştirilmiş bir günlük masaj deneyiminin keyfini çıkarın.

Her burca sahip kişinin yaşam enerjisini ortaya çıkaran ve dengeleyen farklı taşlardan, renklerden, bitkilerden söz edilir. Kişiler günlük hayatlarında burçlarına özel taşları, renkleri, bitkileri kullanmaya özen gösterdiğinde enerjilerinin arttığını gözlemlemektedir.

İyi bir masajla ruhunu dinlendirmenin, enerjini tazelemenin keyfini çıkarmalısın. Anadolu Yakasının kalbinde, yer alan Ella Spa Masaj, kalitesi, seçkin atmosferi ve ayrıcalıklı hizmetleri ile farkını yansıtıyor.

Ella Spa’dan yorgunluğunu giderecek, enerji verecek, motive edecek, her şeyden önemlisi kendini iyi hissettirecek bir fırsat! Üstelik %50 özel indirimleriyle Bu fırsatı kaçırmayın